دوره “مدیریت وزن”

شروع دوره : ۱۶دیماه ۱۳۹۹

مدرسین:
فریبا زنوزی ناهید ابطحی
روانشناس و واقعیت درمانگر

دوره ” مدیریت وزن” دوره ای است که به شما کمک می کنیم تا با توانمندی ذهنی بتوانید نه تنها وزنتان را بلکه سایر امور زندگی خود را تحت مدیریت خویش درآورید.

ما به آموزش اعتقاد داریم.
در طی دوره آموزشی_ درمانی “مدیریت وزن” شما به شناخت عمیق و ریشه ای از خودتان دست خواهید یافت.

شاید اینها👇سوالات شما هم باشند:

✳این دوره مخصوص چه کسانی است؟

-این دوره به دلیل آموزش های فراگیرش برای همه مفید و تاثیرگذار می باشد به ویژه برای کسانی که از روش های معمول و رایج کاهش وزن نتیجه مطلوب نگرفته اند. همچنین برای کسانی که می خواهند از همان ابتدا روشی علمی را دنبال نمایند.

✳آیا برای ورود به دوره ، نیاز به پیش نیاز خاصی می باشد؟

-برای ورود به دوره یک پیش نیاز نهم و اساسی به نام انگیزه و علاقمندی مورد نیاز است وگرنه تمام مطالب و مفاهیم توسط دو روانشناس نام برده شده در طی جلسات ، کاملا توضیح داده خواهد شد.

✳این دوره در چه مدت و چند جلسه برگزار می شود؟

– کاهش وزن فرایند مدار و زمان بر است و به همین جهت دوره “مدیریت وزن” طی مدت حداقل سه ماه و در ۱۲ جلسه (هر جلسه یک ساعت و نیم )به طریقه آنلاین ارائه می گردد.
ممکن است در صورت احساس ضرورت جلسات با وقفه یک یا دو هفته ای برگزار گردد.
در نیمه اول هر جلسه ، به پرسش و پاسخ و بیان تجارب شرکت کنندگان اختصاص دارد و نیمه دوم به تدریس مباحث هر جلسه پرداخته می شود.

همچنین بخوانید  کارگاه آموزش مهارت فن بیان

مدیریت وزن

✳آیا در این دوره رژیم غذایی هم ارائه می شود؟

-در دوره “مدیریت وزن” رژیم غذایی ، تعریف نشده است و دلیلش این است که شرکت کنندگان در طی دوره می توانند به سطح مطلوبی از مدیریت تغذیه با توانمندسازی ذهنی برسند. ولی افراد در انتخاب رژیم مناسب غذایی خودشان مختارند.

✳دوره “مدیریت وزن” پیگیری خاصی دارد؟

-دوره “مدیریت وزن” به شیوه گروه درمانی اجرا می شود. شرکت کنندگان از همان ابتدا در یک گروه واتس اپ زیر نظر مستقیم روانشناسان گروه عضو می شوند و دستاوردها و احساسات و هیجانات خودشان را در صورت تمایل به اشتراک می گذارند. در ابتدا و انتهای دوره پرسشنامه ای به شرکت کنندگان داده می شود و تغییرات در طی دوره پایش می گردد.

✳اگر در دوره “مدیریت وزن” شرکت نکنیم چه می شود؟

-اگر در این دوره شرکت نکنید اتفاقی نمی افتد شما کماکان به زندگی خود به سبک فعلی ادامه خواهید داد ولی اگر در این دوره شرکت نمایید بدون شک نه تنها در موضوع وزن و تناسب اندام به نتایج مطلوب می رسید بلکه آموزش های دوره در حیطه های مختلف زندگیتان کاربرد خواهد داشت.

✳جلسه مشاوره رایگان شامل همه شرکت کنندگان می شود؟

-بله این جلسه را برای همه شرکت کنندگان در نظر می گیریم. شرکت کنندگان در زمان پانزده دقیقه سوالات خود را با روانشناسان در میان گذاشته و پاسخ را دریافت می نمایند.

✳دوره “مدیریت وزن” حضوری است یا آنلاین؟

-به دو دلیل دوره “مدیریت وزن” آنلاین برگزار می شود:
۱-پیشگیری از شیوع ویروس کرونا
۲-حضور هموطنان و فارسی زبانان از شهرها و کشورهای دیگر
ما برای برگزاری کلاس از نرم افزارهای موجود مثل واتس اپ ، اسکای روم و اسکایپ استفاده می کنیم. پیش از شروع جلسات نرم افزار انتخابی به اطلاعتان خواهد رسید.

همچنین بخوانید  کارگاه شخصیت شناسی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه دوره و نحوه ثبت نام ، پیام متنی در واتس اپ ارسال نمایید.

۰۹۰۳۴۲۱۰۵۷۵

منتظر دیدار شما هستیم و بهترین ها را برایتان آرزو می کنیم.

فریبا زنوزی ناهید ابطحی